Red Rose
Door Jessica van den Heuvel, 2022
75cm x 75cm x 3cm
Warm rood satijnlint dat gevlochten/ geweven en gespannen is op een houten frame van 75 x 75 cm. Een lint is losgetrokken in een druppelvorm en gevuld d.m.v. moulage met lint in drie tinten donkerroze als een bloeiende roos. Het werk heeft geen lijst nodig, het is afgewerkt aan de zijkant met een lint en aan de achterkant kan het opgehangen worden op het frame, aan een ophanghaak of aan het ijzerdraad dat er over de breedte gespannen is.
€925,00
Techniek
Three-dimensional | Sculpture | Textile
Tags
Rood Rose 3d Druppel Vierkant Red Roze Textiel Lint Minimalistisch Roos Bloei Lijnenspel Geometrisch Weven Groei Vlechten Ontluiken Vlechtwerk Moulage Satijnlint
Over Jessica van den Heuvel
Tijdens het afstuderen aan de Design Academy zocht ik materiaal voor het verbinden van stoelen en kwam terecht bij lint. Het proefmodel bleek niet geschikt te zijn als gevlochten zitting, maar was aan de muur wel een mooi kunstwerk en bleek een verrassend materiaal te zijn.