Condoleanceboek Passages de la vie

Door Imre van Buuren, 2017

25cm x 25cm x 7cm

Condoleanceboek Passages de la vie heeft een grijze achtergrond en een collage van kleine objecten op het doos omslag. Gecentreerd in het midden zijn flarden van een zeegezicht acquarel te zien waar blauw zijdedraad doorheen geborduurd is. OP de linkerzijde is een stukje uitgesneden koraal en daaronder een windmolentje gemaakt van papier uit een oude roman. Aan de rechterkant zie je een verzameling huisjes, geborgenheid, in een horizontale lijn. In de doos zit een handgemaakt boek dat 71 pagina's heeft, alle bladzijdes zijn te beschrijven. Het is jammer dat er maar 1 foto te zien is want de doos heeft een hele sfeervolle binnenbekleding en er ligt een uniek, handgemaakt boek in waarvan de pagina's op een speciale manier bewerkt zijn. Als je geïnteresseerd bent, laat een berichtje achter en ik stuur je meer beeldmateriaal toe van dit boek!

€250,00

Techniek

Ruimtelijk | Sculpture | Papier-mache

Tags

Teder Lief Samen Verbonden Geborgenheid Minnaar Warm Genegenheid Saamhorigheid Licht Wit Blauw Eenvoud Schoonheid Afscheidsfeest Vaarwel Rust Zacht Sterven Beschermen Kunstboek Gedachten Dromen Sereen Onstuimig

Over Imre van Buuren

Imre van Buuren (1969) maakt herinneringsboeken die bewaard worden in een bijzondere doos met daarop een stilleven. Bij elk boek hoort een unieke doos met een stilleven op de voorzijde. Dit is een compositie van kleine voorwerpen uit de natuur, bewerkte papiersoorten, bundeltjes zijde en fragmenten gekalligrafeerd papier. De doos kan staand worden neergezet als blijvende herinnering aan een speciale gebeurtenis.