Woodspray

Door K. de Beer, 2015

50cm x 50cm

Omhoog kijken ligt niet voor de hand in het kasteel van Brézé (Frankrijk, Loire) omdat het belangrijkste zich hier onder de grond afspeelt. Maar eenmaal weer boven gingen we toch de toren in en werden verrast door deze explosie van hout. Foto uit 2011 met een Canon 400D camera. 

niet te koop

Techniek

Two-dimensional | Fotografie | Digital raw

Tags

Frankrijk Kasteel Castle Toren Tower France Wood Houtwerk Loire Spray Timber Château Timberwork Betimmering Brézé Maine-et-loire Saumur

Over K. de Beer

Mijn naam is Karel de Beer, geboren in Tilburg 1946 en daar gebleven t/m mijn studie economie. Daarna op diverse plaatsen gewerkt bij de overheid. Vervolgens terug in Tilburg waar ik leef met mijn vrouw Ghislaine, die mij aanspoorde om weer te gaan fotograferen toen mijn VUT in zicht kwam. Zij deed mij toen een compacte Minolta Z1 cadeau. Daarna stapte ik over op Canon (400D en 60D). De computer is onmisbaar om mijn foto's te voltooien. Zie verder de informatiepagina. Verdere passies zijn hockey (nog steeds) en muziek (altijd).