Rondding Histair (wit)

Door Ingrid Siliakus, 2010

14cm x 12cm x 12cm

Naast werk dat eerder is ontworpen, zijn er ook een aantal nieuwe werken te zien in de winkel van Museum Rijswijk. Rondding Histair (wit) is er één van. Gemaakt uit één stuk. De kanten zijn verbonden met elkaar middels geintegreerde lipjes/gleufjes. Als de kanten losgemaakt worden is het werk terug te vouwen tot het originele platte vlak waarmee werd begonnen, of tot een twee-dimensionaal vlak.        

€125,00

Techniek

Ruimtelijk | Beelden | Paper

Tags

Fold Snijden Vouwen Kunstenaar Abstract Papier Object Holland Papierarchitectuur Papierkunst Paper Paperart Architecture Cut Artist Architect Rijswijk Papierkunstenaar Vouw Papierarchitect Paperartist Cutting Folding Biënnale 2010

Over Ingrid Siliakus

Jaren geleden ontdekte Ingrid de Japanse kunstvorm papierarchitectuur. Papierarchitectuur is het met uiterste precisie snijden/vouwen van een drie-dimensionaal object uit slechts 1 vel papier. Ingrid haar vermogen tot 3D denken is in de afgelopen jaren dusdanig gescherpt, dat zij in staat is complexe patronen te ontwerpen. Opleiding: autodidact.