Once in a very blue moon
Door Rita Camphuijsen, 2025
50cm x 60cm x 1cm
Mary Black in Utrecht 2023. Jaren ken ik al haar muziek en is ze één van mijn favoriete zangeressen. Passend bij mijn stemming kon ik er altijd heerlijk in mee gaan en het optreden was geweldig. En ik dacht ook bij haar toen, ik wil dit schilderen, die sfeer, dat licht, het contrast tussen turquoise/blauw en oranje/geel. En dan kijken of ik haar persoonlijkheid op het doek krijg, zoals ze mij treft.
€660,00
Techniek
Two-dimensional | Schilderkunst | Olieverf | Op doek
Expositie
Tags
Oranje Geel Blauw Yellow Blue Licht Theater Light Black Moon Orange Zangeres Mary Arts Turquoise Bassist Singer Drummer Performing Voetlicht Podiumkunst Footlights
Over Rita Camphuijsen
Opmerkzaam naar de wereld om zich heen kijkend groeide een stil gevoel van binnen. Heeft van kinds af aan de drang gevoeld tot tekenen en schilderen.