Far away...

Door Els van Asten, 2024

90cm x 160cm

Een tweeluik dat ik gemaakt heb naar aanleiding van een vakantie-uitzicht op de krijtrotsen van Dover met toevoeging van collage op een van de twee helften.

€1250,00

Techniek

Tweedimensionaal | Painting | Acryl | Op doek

Tags

Wit Zee Krijt Frankrijk Blik Weg Kust Uitzicht Canal Wijde Ver Engeland Kanaal Krijtrotsen Overkant Uitzien Overzien Wimereux

Over Els van Asten

Els is een schilder met een grafische achtergrond. Waar zij eerder meestal figuratief, in haar eigen stijl, werkte, heeft zij zich nu toegelegd op het schilderen van abstracte meerluiken. Deze meerluiken bestaan vaak uit 50 tot 100 kleine doekjes, die samen een overweldigend kleurenpalet vormen, dat de kijker meeneemt in o.a. landschappen en zeegezichten. Op dit <A href="https://youtu.be/tF3__pzDchI"> </A> filmpje ga ik in op mijn werk.