The magic of Spring
Door Inelouise Mourick, 2022
65cm x 65cm x 4cm
Expressief lente landschap met bloeiende bomen en kleurrijke velden vol met bloemen. Mijn inspiratie: de natuur komt weer tot leven in het voorjaar. In de herfst vallen de bladeren van de bomen en lijken de bomen dood te zijn. In de lente, springen de bloemknoppen open en verschijnen de bladeren weer aan de bomen. De natuur kan in een paar dagen volledig kan veranderen. Het schilderij is ingelijst in een houten baklijst in de kleuren zilver en zwart.
verkocht
Techniek
Tweedimensionaal | Schilderkunst | Acrylic | Op doek
Tags
Bloemen The Lucht Roze Sky Flowers Of Bloesem Wonder Pink Kleurrijke Ingelijst Time Colorful Blossom Season Year Jaargetijde Framed Springtime
Over Inelouise Mourick
Na de kunst opleiding schilderen, tekenen en textiele vormgeving, werkzaam als professioneel kunstenares in eigen atelier/galerie, waar haar abstracte en figuratieve schilderijen te zien zijn.