There was is this boy in church

Door Mariëtte Schrijver, 2020

30cm x 30cm

Bij deze foto kun je het gedicht : In naam van de zoon goed lezen ( blog) iPhone-art uit periode 2014-2020...alle foto's zijn digitaal onbewerkt (niet op de pc bewerkt) maar dmv apps ontstaan op de telefoon.

prijs op aanvraag

Techniek

Two-dimensional | Photography | Digital raw

Tags

Foto Portret Art Fotografie Kunst Portrait Dutch Kerk Kunstenaar Artist Uit Photo Geweld Mobile Abuse Violence Sexueel Statement Fotokunst International Misbruik Internationaal Photoart Ongewenste Iphone-art

Over Mariëtte Schrijver

Er is een verdringing, een wederopbouw, een afbraak, een reis door de tijd... Steeds weer de onschuld van een geboorte. De inhoud is er omdat er uiteindelijk met iets begonnen moet worden. Mijn kunst is een samenspraak tussen helderheid en vuiligheid, symbool van universaliteit en hedendaagse sensibiliteit. Mijn kunst drukt een verlangen uit en de wens naar vrijheid. Een begeleiding op weg in deze verwarrende en verwoestende maatschappij. Werk dat tot echt zijn beweegt, werk dat rauw is en oprecht, schoonheid vervangen... en cynisme, amusement, pose en kitch.