De kelder

Door Mark Robson, 1985

27cm x 36cm

Totaalbeeld van de kelder, met de centrale verwarmingsketel, elektrische leidingen, schab met koffers, enz. Deze prent is vooral leuke perspectief-pret.

niet te koop

Techniek

Two-dimensional | Tekenkunst | Tracer / Chalk / Pencil

Tags

Kunstenaar Artist Antwerpen Perspectief Mark Kelder Belgium Antwerp België Robson Illustrator Berchem Pret Leidingen Koffers Centale Verwarmingsketel

Over Mark Robson

Ik ben een all-round freelance Illustrator, Kunstenaar & Grafisch Vormgever. In 1986 studeerde ik af aan Sint-Lucas (Antwerpen) in de opleiding Toegepaste Grafiek & Illustraties. Sindsdien kon ik als Illustrator of Grafische Vormgever, aan verschillende interessante projecten meewerken. Ik ben geboren te Antwerpen (België) en heb van kindsbeen af getekend, geschilderd en geknutseld. Vorige eeuw groeide ik op met cultuur, kunst, film, muziek en Amerikaanse Comicbooks. Esthetiek en pulp zijn voor mij even boeiend, net zoals mystiek, andere realiteiten en parallelle werelden. Waar ik enorm van hou, in het leven en in mijn Kunst & Illustraties, is diversiteit, humor en verwondering.