
Schilderij vlinder, worden wie je bent.
Door Marloes Buigel Boering, 2021
100cm x 100cm
Vlinders hebben vele betekenissen, het oneindige van de ziel en de kortstondigheid van het leven. Ze staan ook voor vrolijkheid, dansen en als symbool voor transformatie. Olieverf op paneel, 100 x 100. Niet te koop, in opdracht of Giclée is mogelijk.
niet te koop
Techniek
Tweedimensionaal | Schilderkunst | Oils | on panel
Tags
Schilderij Spiritueel Licht Vlinder Meditatie Cadeau Overleden Spiritualiteit Energie Groei Ontwikkeling Bewustzijn Dimensie Spirits Gids Herinneren Pleiaden
Over Marloes Buigel Boering

Geraakt worden door wat je ziet en voelt, hierdoor geïnspireerd raken, dat volgen en vertalen naar een schilderij, inkt tekening, schets of krabbel……. Dat kan de emotie of een houding zijn van een mens, de ogen die de ziel weerspiegelen of de weidsheid en kracht van het (Groningse) landschap die een emotie oproepen.